International Young Physicsists Tournament

Vári Gergely Péter (11.b) ezüstérem
Grosser Dániel (11.b) ezüstérem

International Physics Olympiad

Fey Dávid (12.c) bronzérem
Molnár-Szabó Vilmos (12.c) bronzérem
Molnár Barnabás (12.b) bronzérem

 

European Physics Olympiad

Molnár-Szabó Vilmos (12.c) aranyérem
Fey Dávid (12.c) bronzérem
MolnárBarnabás (12.b)

 

Öveges József Fizikaverseny

Vödrös Dániel (8.c) I. díj
Csatári Bence (8.d) II. díj
Kis Ágoston (8.c) II. díj
Ákosfai Imre (8.d) III. díj
Farkas Bertalan (8.c) 34. hely
SzinTímea (8.d) 52.hely

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

I. kategória

Téti Miklós (9.b) 1. hely, legjobb elméleti dolgozat különdíj
Ürge Benedek (9.c) 3. hely, legjobb kísérleti dolgozat különdíj
Zhai Yu Fan (9.c) 8.hely, legeredményesebb lány különdíj
Dulácska Dániel (9.c) 17. hely
CzirjákMárton (9.c) 22. hely
Beke Márton (9.b) 25. hely
Zólomy Csanád (9.b) 26.hely
SzakácsÁbel (9.c) 38. hely
Olláry Samu (9.b) 42.hely

II. kategória

Farkas László (10.c) 5. hely
Czanik Pál (10.c) 21. hely
Kun Zoltán Zebulon (10.b) 31. hely
Csitári Dávid (10.d) 41. hely

Fizikaverseny Budapesten tanuló hetedik osztályosoknak

Általános iskolai kategória

Petőcz Miklós (7.b) II. díj
Kerekes Márton (7.b) II. díj
Kemény Bernát (7.a) 4. hely
Hatvani Gergő (7.b) 8. hely
Gózon Luca (7.a) 9. hely
Bencsik Gergely Péter (7.a) 10. hely
Fülöp Dániel (7.b) 17. hely
Vámos Barnabás (7.b) 17. hely
Lendvai András (7.a) 20. hely

Gimnáziumi kategória

Baranyi Dóra (7.c) II. díj
Farkas Petra (7.c) II. díj
Nagy Borbála Adrienn (7.c) III. díj
Czanik Dániel (7.c) III. díj
Takács Dániel (7.c) III. díj
Molnár Dalma Réka (7.c) III. díj
Faragó Gyöngy Virág (7.c) III. díj
Kocsis Mátyás (7.c) 4. hely
Portörő Bene (7.c) 4. hely
Fajszi Horka (7.c) 9. hely
Kurucz Lilien (7.c) 9. hely
Bolla Donát Andor (7.c) 12. hely
Szverle Erik (7.c) 20. hely

 

Szilárd Leó fizikaverseny

Kollmann Áron (11.b) Senior kategória 17. hely

Fajszi Karsa (10.c) Junior kategória 8. hely

 

Fizika OKTV

I. kategória

Kollmann Áron Alfréd (11.b) 15. hely
Szalontai Júlia Csepke (11.c) 23. hely
Sipos Botond Örs (11.c) 25. hely

II. kategória

Molnár Barnabás (12.b) 1. hely
Fey Dávid (12.c) 3. hely
Seres-Szabó Márton 4. hely

 

Ortvay Rudolf fizikai feladatmegoldóverseny

Molnár Barnabás (12.b) III. díj
Gurzó József (2022B) I. díj

 

Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny

Molnár Barnabás (12.b) 2. hely
Molnár-Szabó Vilmos (12.c) 3. hely
Fey Dávid (12.c) 4.hely

 

International Conference of Young Scientists

Grosser Dániel (11.b) aranyérem
Vári Gergely Péter (11.b) ezüstérem

 

Athletica Galactica Kárpát-medencei Középiskolai Csillagászati és Asztrofizikai Verseny

Vári Gergely Péter (11.b) 5. hely
Dobák Bálint (10.c) 10. hely
Aklan Larion (11.a) 15. hely
Fajszi Karsa (10.c) 17. hely

 

Dürer Verseny

Fey Dávid (12.c)
Molnár Barnabás (12.b)
F+ kategória
1. hely
Grosser Dániel (11.b)
Kollmann Áron (11.b)
Gazdag Ferenc (11.b)
F+ kategória
2. hely
Farkas László (10.c)
Erdélyi Kata (10.c)
Dobák Bálint (10.c)
F kategória
4. hely
Aklan Larion (11.a)
Vári Gergely Péter (11.b)
F kategória
7. hely

 

Eötvös-verseny

Gurzó József (2022.b) III. díj
Bognár András Károly (12.c) kiemelt dicséret
Gábriel Tamás (12.c) dicséret
Molnár Barnabás (12.b) dicséret
Molnár-Szabó Vilmos (12.c) dicséret

 

Náboj Nemzetközi Fizikaverseny

Bognár András Károly
Fey Dávid
Gábriel Tamás
Molnár-Szabó Vilmos
Seres-Szabó Márton
12.c Senior

1. hely

Szin Attila
Szabó Erik Zalán
Simon László Bence
Sipos Botond Örs
Szalontai Júlia Csepke
11.c Senior

4. hely

Grosser Dániel
Kollmann Áron
Gazdag Ferenc
Fürjes Bálint
Vári Gergely Péter
11.b Senior

39. hely

Fajszi Karsa
Csilling Dániel
Tusnády Sámuel
Dobák Bálint
10.c Junior

4. hely

2022/2023 versenyeredmények
Total Page Visits: 6111 - Today Page Visits: 2