A 2020/2021-es tanév versenyeredményei

 

Öveges József Fizikaverseny

Czanik Pál (8.c) II. díj
Fajszi Karsa (8.c) III. díj
Mizik Lóránt (8.c) 42. hely
Juhász-Molnár Erik (8.c) 47. hely
Gábor Benjámin (8.c) 50. hely

 

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

Bodor Emma (9.d) 5. hely
Simon László Bence (9.c) 5. hely
Kocsis Péter (9.c) 43. hely
Szalontai Júlia (9.c) 43. hely

Fey Dávid (10. c) 1. hely
Molnár-Szabó Vilmos (10.c) 2. hely
Bognár András Károly (10.c) 5. hely
Gábriel Tamás (10.c) 5. hely
Seres-Szabó Márton (10.c) 12. hely
Nádor Benedek (10.c) 21. hely
Molnár Barnabás (10.b) 21. hely
Móricz Benjámin (10.c) 34. hely
Nagy Eszter Zsófia (10.c) 40. hely

 

Dürer Verseny

Bokor Endre
Varga Vázsony
12.b F+ kategória
1. hely
Tóth Ábel
Gurzó József
12.c
11.b
F+ kategória
2. hely
Kotán Tamás
Mátyus Anna
12.a
10.b
F kategória
2. hely
Takács Dóra 12.b F kategória
4. hely

 

European Olympiad of Experimantal Science

Molnár-Szabó Vilmos TeamC (10.c) ezüstérem

 

Nemzeti Csillagászati Verseny Középiskolásoknak

Varga Vázsony (12.b) 1. hely
Takács Dóra (12.b) 6. hely

 

Szilárd Leó Fizikaverseny

Varga Vázsony (12.b) 1. hely
Bokor Endre (12.b) 3. hely

 

Austrian Young Physicists’ Tournament 

Váradi Csanád (9.b) ezüstérem

 

OKTV

Gurzó József (11.b) I. kategória 5. hely
Takács Bendegúz (11.b) I. kategória 8. hely
Hervay Bence (12.c) II. kategória 7. hely
Bokor Endre (12.b) II. kategória 9. hely
Varga Vázsony (12.b) II. kategória 11. hely

 

International Olympiad of Metropolises

Gurzó József (11.b) bronzérem
Takács Bendegúz (11.b) bronzérem

 

Ortvay Rudolf fizikai feladatmegoldóverseny

Tóth Ábel (12.c) I. díj
Fajszi Bulcsú (2020C) III. díj

 

Náboj Nemzetközi Fizikaverseny

Bokor Endre
Hervay Bence
Gyetvai Miklós
Tóth Ábel
Varga Vázsony
 

12.b és 12.c

a magyarországi fordulón a csapat az
1. helyen
végzett a Senior kategóriában
Gurzó József
Szabó Milán Bogdán
Takács Bendegúz
Turányi Vilmos
Radvánszki Ferenc
 

11.b

a magyarországi fordulón a csapat a
2. helyen
végzett a Senior kategóriában
Bognár András
Fey Dávid
Gábriel Tamás
Molnár-Szabó Vilmos
Seres-Szabó Márton
 

10.c

a magyarországi fordulón a csapat a
2. helyen
végzett a Junior kategóriában
Boldizsár Benedek
Brilli Fabiano
Erőss Sámuel
Molnár Barnabás
Molnár László
 

10.b

a magyarországi fordulón a csapat a
6. helyen
végzett a Junior kategóriában

 

Total Page Visits: 309 - Today Page Visits: 2