International Young Physicsists Tournament

Bodor Emma (10.d) ezüstérem

International Physics Olympiad

Gurzó József (12.b) ezüstérem

 

European Physics Olympiad

Gurzó József (12.b) ezüstérem
Molnár-Szabó Vilmos (11.c) dicséret

 

European Olympiad of Experimantal Science

Molnár-Szabó Vilmos TeamA (11.c) ezüstérem

 

Öveges József Fizikaverseny

Ürge Benedek (8.c) I. díj
Zhai Yu Fan (8.c) II. díj
Prohászka Bulcsú (8.c) 22. hely
Szabó Imre Bence (8.c) 29. hely

 

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

Fajszi Karsa (9.c) 9.-10. hely
Erdélyi Kata (9.c) 12.-13. hely
Farkas László (9.c) 12.-13. hely
Gábor Benjámin (9.c) 14.-15. hely
Csilling Dániel (9.c) 18. hely
Halasi Áron (9.b) 22. hely
Kovács Benedek Noel (9.c) 25.-26. hely
Tusnády Sámuel (9.c) 34. hely
Szepessy Zsombor (9.b) 37. hely
Czanik Pál (9.c) 41.-42. hely

Simon László Bence (10.c) 3. hely
Kocsis Péter (10.c) 13. hely
Kollmann Áron Alfréd (10.b) 18. hely
Váradi Csanád (10.b) 35. hely
Vári Gergely Péter (10.b) 41. hely


Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny

Gurzó József (12.b) 2. hely
Molnár-Szabó Vilmos (11.c) 3. hely
Molnár Barnabás (11.b) 7. hely
Takács Bendegúz (12.b) 8.hely

 

Fizika OKTV

I. kategória
Fey Dávid (11.c) 2. hely
Molnár-Szabó Vilmos (11.c) 7. hely
Molnár Barnabás (11.b) 13. hely
Móra Márton Barnabás (11.c) 27. hely
Németh Márton Tamás (11.c) 29. hely

II. kategória
Gurzó József (12.b) 4. hely
Csontos András (12.d) 22. hely

 

Szilárd Leó fizikaverseny

Gurzó József (12.b) Senior kategória 10. hely
Csontos András (12.d) Senior kategória 17. hely

Gazdag Ferenc (10.b) Junior kategória 4. hely
Kollmann Áron (10.b) Junior kategória 10.hely

 

Austrian Young Physicists’ Tournament, AYPT

Grosser Dániel (10.b) és Vári Gergely Péter (10.b) 3. hely (ezüst érem)

 

Athletica Galactica Kárpát-medencei Középiskolai Csillagászati és Asztrofizikai Verseny

Homoki Gergely (12.d) 11. hely

 

Kreatív Fizikaverseny

Tóth Ambrus (12.d) különdíj ezzel a videóval

 

Fyziklani

Takács Bendegúz (12.b)
Gurzó József (12.b)
Szabó Milán (12.b)
Radvánszki Ferenc (12.b)
Turányi Vilmos (12.b)
A kategória
3. hely
Molnár Barnabás (11.b)
Vu Minh Viet (11.b)
Erőss Sámuel Asdrás (11.b)
Brilli Fabiano (11.b)
Tóth Boldizsár (??)
B kategória
38. hely

 

Dürer Verseny

Molnár Barnabás (11.b)
Takács Bendegúz (12.b)
Gurzó József (12.b)
F+ kategória
1. hely
Fey Dávid (11.c)
Molnár-Szabó  Vilmos (11.c)
Gábriel Tamás (11.c)
F+ kategória
3. hely
Goertz Amélie Catherine Maria (11.c) F kategória
2. hely

 

International Olympiad of Metropolises

Fey Dávid (11.c) bronzérem
Molnár-Szabó Vilmos (11.c) bronzérem

 

Meteorológus TDK 

Csontos András (12.d) 2. hely

 

Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia

Varga Vázsony (2021.b) aranyérem
Takács Dóra (2021.b) bronzérem

 

Tatai Öveges József emlékverseny

Simon László (10.c) 2. hely (fizika egyéni)

 

Eötvös-verseny

Tóth Ábel (2021.c) II. díj
Takács Bendegúz (12.b) III. díj
Gurzó József (12.b) dicséret

 

Náboj Nemzetközi Fizikaverseny

Gurzó József
Szabó Milán Bogdán
Takács Bendegúz
Turányi Vilmos
Radvánszki Ferenc
 

12.b

a magyarországi fordulón a csapat az
1. helyen
végzett a Senior kategóriában, nemzetközi rangsorban 2. hely
Bognár András Károly
Fey Dávid
Gábriel Tamás
Molnár-Szabó Vilmos
Seres-Szabó Márton
 

11.c

a magyarországi fordulón a csapat a
3. helyen
végzett a Senior kategóriában, a nemzetközi rangsorban 7. hely
Gazdag Ferenc
Radvánszki András
Kollmann Áron
Ertsey  Bálint
Grosser Dániel
 

10.b

a magyarországi fordulón a csapat a
4. helyen
végzett a Junior kategóriában, nemzetközi 35. hely

 

Total Page Visits: 743 - Today Page Visits: 2