Fizikaverseny Budapesten tanuló hetedik osztályosoknak

Gimnáziumi kategória
Aravin Péter (7.C) I. díj
Wang Tianyi (7.C) I. díj
Gere Katinka (7.D) II. díj
Halász Dávid (7.C) III. díj
Juhász Tamás (7.D) III. díj
Kovács Bence Dániel (7.D) III. díj
Máthé Levente Nándor (7.D) III. díj
Zhu Hongyu (7.C) III. díj
Demartis Dávid (7.D) 4. hely
Gyarmathy Zsófia Magdolna (7.D) 8. hely
Tóth Ádám Barnabás (7.D) 8. hely
Tóth Bertalan András (7.D) 10. hely

8osztályos adatelemző fizikaverseny

Gimnáziumi kategória
Nagy Borbála Adrienn (8.C) 4. hely
Faragó Gyöngy Virág (8.C) 5. hely
Kurucz Lilien Jázmin (8.C) 5. hely
Takács Dániel (8.C) 5. hely
Farkas Petra Csilla (8.C) 6. hely
Molnár Dalma Réka (8.C) 7. hely
Baranyi Dóra (8.C) 11. hely
Szurdi Anna (8.C) 12. hely
Imrei Vilmos Csanád (8.C) 15. hely
Gyepessy Domonkos (8.C) 16. hely
Szverle Erik (8.C) 18. hely

Általános iskolai kategória
Petőcz Miklós (8.b) 1. hely (I. díj)
Kerekes Márton (8.b) 2. hely (I. díj)
Fülöp Dániel 10. hely

Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny

I. kategória
Vödrös Dániel (9.c) 2. hely
Sánta Gergely (9.c) 3. hely
Kis Ágoston (9.c) 6. hely
Csatári Bence (9.b) 8. hely; legtöbb hibátlanul megoldott feladat különdíj
Ákosfai Imre (9.d) 16. hely
Milovecz Fruzsina Panka (9.b) 18. hely
Zsoldos Domonkos (9.b) 40. hely
Fehér Ákos(9.c) 44. hely

II. kategória
Téti Miklós (10.b) 4. hely
Ürge Benedek (10.c) 7. hely
Erdélyi Dominik (10.b) 20. hely
Olláry Samu (10.b) 25.hely
Luo Han (10.b) 28. hely
Zólomy Csanád (10.b) 31. hely
Dulácska Dániel (10.c) 32. hely
CzirjákMárton (10.c) 36. hely
Wan Zhije Viktor (10.b) 37. hely

 

Ortvay Rudolf fizikai feladatmegoldóverseny

Gurzó József (2022B) 1. díj
Fey Dávid (2023C) 3. díj

Fizika OKTV

I. kategória
Dobák Bálint (11.c) 10. hely
Farkas László (11.c) 14. hely
CsillingDániel(11.c) 22.hely
FajsziKarsa(11.c) 25.hely
CzanikPál(11.c) 30.hely

II. kategória
Kollmann Áron Alfréd (12.b) 6. hely
SimonLászlóBence (12.c) 15. hely
Somlói Sámuel (12.c) 19. hely
Domján Olivér Gábor (12.c) 23. hely

Szilárd Leó fizikaverseny

Vári Gergely Péter (12.b) Senior kategória 9. hely

Kunfalvi Rezső Olimpiai Válogatóverseny

Grosser Dániel (12.b) 7. hely
Kollmann Áron Alfréd (12.b) 9. hely
Csilleng Dániel (11.c) 12.hely

Athletica Galactica Kárpát-medencei Középiskolai Csillagászati és Asztrofizikai Verseny

Vári Gergely Péter (12.b) 2. hely
Dobák Bálint (11.c) 3. hely
Vödrös Dániel (9.c) 10. hely
Aklan Larion (12.a) 12. hely
Bozóki-Ernyey Gergely (11.b) 19. hely
Nagy Krisztina (12.d) 23.hely

Fyziklani

Fürjes Bálint
Gazdag Ferenc
Grosser Dániel
Kollmann Áron Alfréd
Vári Gergely Péter
12.B 18. hely

Dürer Verseny

Grosser Dániel (12.b)
Kollmann Áron Alfréd (12.b)
F+ kategória
1. hely
Juhász-Molnár Erik (11.c)
Szalontai Júlia Csepke (12.c)
Szabó Erik Zalán (12.c)
F+ kategória
3. hely
Farkas László (11.c)
Erdélyi Kata (11.c)
Dobák Bálint (11.c)
F kategória
4. hely
Aklan Larion (12.a)
Vári Gergely Péter (12.b)
F kategória
7. hely

Eötvös-verseny

Fey Dávid (2023.c) II. díj
Molnár Barnabás (2023.b) II. díj
Csilling Dániel 11.c dicséret

 

Náboj Nemzetközi Fizikaverseny

Simon László Bence
Sipos Botond Örs
Szabó Erik Zalán
Szalontai Júlia Csepke
Szin Attila
12.c Senior1. hely
Fürjes Bálint
Gazdag Ferenc
Grosser Dániel
Kollmann Áron Alfréd
Vári Gergely Péter
12.b Senior3. hely
Fajszi Karsa
Csilling Dániel
Juhász-Molnár Erik
Czanik Pál
Gábor Benjámin
11.c Senior5. hely
2023/2024 versenyeredmények
Total Page Visits: 988 - Today Page Visits: 4